Jak poznać stawkę wypłat automatu?

Przede wszystkim należy zauważyć, że każda gra w kasynie online, a zwłaszcza gry na automatach w kasynie online, mają różne systemy wypłat. Stopa redystrybucji lub inaczej zwana stopą wypłat to średni procent zakładu, który jest zwracany graczowi przez grę. Rzeczywiście, jeśli wszystkie zakłady rozegrane, tytułem ilustracji, przez wystarczająco rozłożony czas wynoszą 500 GBP, a stawka redystrybucji wynosi średnio 95%, gracze będą mogli odzyskać 350 GBP z postawionych 500 GBP, a kasyno ma 50 GBP zysku.

Ogólnie rzecz biorąc , automaty do gier w kasynach online mają stopę wypłat, która waha się od 90 do 95%, a ogólne opłaty nie są bardzo drogie. Jeśli znasz stawki wypłat na automatach online, masz wyraźną przewagę w wygraniu większej ilości pieniędzy.

Gdzie szukać tych informacji?

W kasynach online istnieje wiele możliwości. Najpierw spójrz na tabelę wypłat, aby zobaczyć, czy jest tam wyświetlana. Ta tabela jest często dostępna przez interfejs gry po kliknięciu znaku zapytania. Zobaczysz wzmiankę, która jest często widoczna na ostatniej stronie pod nazwą RTP lub Return to Player. W przypadku trudności nie wahaj się zapytać dział obsługi klienta kasyna lub przeprowadzić wyszukiwanie z przewodnikiem na stronie internetowej wydawcy gry.

Tytułem ilustracji oferujemy kilka stawek wypłat dla niektórych gier, które są dość dobrze znane, w szczególności: Genie’s Touch by Quickspin: 96,9%; Royale masquerade z Play’N Go to 96,5%, a finalnie dla Sugar Pop z Betsoft to 97,6%. Należy podkreślić, że wskaźnik redystrybucji wyświetlany w ten sposób w każdej grze jest rzeczywiście godny zaufania, o ile jest kontrolowany przez komisje, które przyznają licencje. To redaktor ustala tę stawkę we współpracy z operatorami.

Powinieneś także wiedzieć, że ta stawka bardzo często nigdy nie jest niższa niż 95%, ponieważ jeśli tak jest, nie zarobisz dużo pieniędzy. Ponadto, dla tych, którzy grają w automaty online na prawdziwe pieniądze , możesz wygodnie obliczyć stopę zwrotu z automatu, wykonując następujące czynności: Jeśli zdecydujesz się na automat do gry, aby wygrać prawdziwe pieniądze przez określony czas 24 godzin, będziesz postaw na ten czas trwania.

Na koniec, aby poznać wskaźnik redystrybucji automatu do gry, spójrz na recenzje automatów. Przeprowadzają one przegląd najlepszych dostępnych maszyn, aby podać szczegóły, jak odkryłeś powyżej dla niektórych gier.

Znajomość stopy redystrybucji jest atutem do Twojej dyspozycji, który zwiększa Twoje szanse na wygranie większej ilości pieniędzy. Dla dobrego gracza stopa wypłat nie powinna w żaden sposób zmniejszać Twojego zainteresowania grą, ponieważ przyjemność z gry jest jeszcze bardziej atrakcyjna.